Ogłoszenia duszpasterskie

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
24 LIPCA 2016 r.

  1. Dziś XVII Niedziela Zwykła. Po każdej Mszy św. odprawimy obrzęd pobłogosławienia samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami z okazji wspomnienia św. Krzysztofa (25 lipca), patrona kierowców.
    Zachęcamy przy tej okazji do włączenia się w „Akcję św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu”.
  2. W piątek o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja „60 minut Wspomożenia. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.
  3. W  miesiącach wakacyjnych  nie ma w naszym kościele niedzielnej Mszy św. o godz. 11.30, a w dni powszednie od poniedziałku do piątku mszy św. wieczornych i sobotniej porannej. Wyjątek stanowią I piątek, I sobota miesiąca i 13 dzień miesiąca.
  4. W lipcu i w sierpniu nie przeprowadzamy  inwentaryzacji naszego cmentarza.
  5. W dniach od 7 do 11 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka z Czechowic na Jasną Górę. Można już zapisywać się w kancelarii parafialnej. Koszt to 35 zł plus 35 zł powrót autokarem z Częstochowy. Można również wybrać się autobusem na powitanie pielgrzymów do Częstochowy dnia 11 sierpnia – przejazd to 35 zł
  6. Od wtorku w naszej parafii goszczą młodzi pielgrzymi z Francji, którzy udają się na spotkanie z Ojcem  Świętym  Franciszkiem i młodymi z całego świata do Krakowa. Składamy serdeczne podziękowanie tym rodzinom z naszej parafii, którzy otwarli swoje domy i serca dla tej młodzieży. Nasza parafia tętni życiem i budującą wiarą ludzi  młodych  . Wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa , opieki Matki Bożej i Aniołów Stróżów.

Kancelaria Parafialna w okresie wakacji będzie czynna tylko we wtorki  i czwartki.