Ogłoszenia duszpasterskie

VII NIEDZIELA ZWYKŁA
19 Lutego 2017 r.

 1. Dziś VII Niedziela Zwykła. Rada Parafialna zbiera, do skarbony pod chórem, ofiary na malowanie naszego kościoła.
 2. Liturgiczne obchody tygodnia:
  - w środę, 22 lutego – Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła;
  - w czwartek, 23 lutego – Wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
 3. Prace związane z inwentaryzacją naszego cmentarza – w najbliższy piątek, 24 lutego, w godz. od 16.30 do 18.00. Zapraszamy opiekunów z sektora G rzędu 8.
 4. Zapraszamy młodzież III Gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie formacyjne w piątek 24 lutego. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 17.30. Został już ustalony termin bierzmowania na 24 marca. Dlatego to spotkanie jest obowiązkowe dla wszystkich chcących przyjąć ten sakrament.
  Również w piątek o godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja „60 minut Wspomożenia. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.
 5. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. będzie od godz. 17:00.
 6. Róże Żywego Różańca i wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie podczas którego dokonamy zmiany tajemnic różańcowych oraz zobaczymy 50 minutowy film pt.: „Śmiertelne Życie” we wtorek 28 lutego. Rozpoczniemy Mszą św., by następnie w ramach spotkania formacyjnego zobaczyć film, który jest zapisem rozmowy aktora Antoniego Pawlickiego z księdzem Janem Kaczkowskim - od kilu miesięcy nieżyjącym już założycielem puckiego hospicjum. Rozmowy o służbie cierpiącym, stykaniu się z chorobą i śmiercią, towarzyszeniu przy umierających. Ks. Jan daje świadectwo zawierzenia Bogu i radości życia. Film naprawdę warto zobaczyć!
 7. W tym tygodniu zmarli:
  +  Maria Kiedroń
  +  Karol Bednarczyk
  +  Jerzy Ptaskis
  +  Włodzimierz Frydel