Ogłoszenia duszpasterskie


XV NIEDZIELA ZWYKŁA
13 lipiec 2014 r.

1. Dziś przypada XV niedziela zwykła.

2. W poniedziałek, 14 lipca zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem
św. Maksymiliana. Podobnie w środę, 16 lipca będziemy upraszać łaski i błogosławieństwo za przyczyną św. Jana Pawła II. Uczczenie relikwii i modlitwa wstawiennicza będzie w czasie porannego nabożeństwa. Zachęcamy do zapisywania intencji, próśb i dziękczynienia. Karteczki można składać w tych dniach na stoliku w tyle kościoła pod chórem

3. W piątek o godz. 19.00 zapraszamy na modlitewne spotkania „60 minut Wspomożenia”.

4. Informujemy parafian, że w miesiącach wakacyjnych lipcu i sierpniu nie ma w naszym kościele niedzielnej Mszy św. o godz. 11.30, a w dni powszednie od poniedziałku do piątku mszy św. wieczornych i sobotniej porannej. Wyjątek stanowią I piątek i I sobota miesiąca.

Nie będzie również mszy św. o godz. 14.30 w pierwszą niedzielę miesiąca dla dzieci przyjmujących chrzest i dla dzieci rocznych. Chrzty i roczki odprawiane będą po Mszy św. o godz. 10.00.

5. W lipcu i w sierpniu nie będziemy przeprowadzać inwentaryzacji cmentarza w kancelarii. W tym czasie porządkowane i uzupełniane będą wszystkie do tej pory załatwione sprawy, łącznie z dokumentacją fotograficzną. Aktualnie kończymy inwentaryzację w sektorze „C”. W tym czasie nie będzie także rozmów z prawnikiem.

6. Nasza parafia, w sobotę 20 września, organizuje pielgrzymkę na Górę św. Anny oraz do Kamienia Śląskiego. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt uczestnictwa wynosi 70 zł.

7. W czasie wakacji księża odprawiają intencje za zmarłych ofiarowane przy pogrzebach. Część intencji przekazano misjonarzom i księżom emerytom.Kancelaria Parafialna w okresie wakacji będzie czynna tylko
we wtorki i czwartki.