Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
4 października

 1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.00.
  W ramach obchodów 125 lecia konsekracji naszego kościoła, parafia organizuje pielgrzymkę rowerową do miejsc kultu religijnego w powiecie bielskim. Są to krzyże milenijne w Starej Wsi oraz krzyż na wzgórzu Trzech Lipek w Starym Bielsku. Wyjazd dzisiaj o godz. 13.00 z przed kościoła. Przewidywana długość trasy około 35 km.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odprawiamy codziennie, o godz. 17.00. Zapraszamy do licznego udziału w modlitwie o wiarę, pokój i miłość w naszych rodzinach. Szczególnie zapraszamy dzieci , które dar swojej modlitwy i otrzymane obrazki mogą ofiarować osobie za którą będą się modlić w czasie różańca.
 3. W Święto M.B. Różańcowej (7 października) zapraszamy na różaniec i Msze św. wszystkie Róże Żywego Różańca naszej parafii.
 4. Parafialna Schola Liturgiczna  zaprasza dzieci które chcą śpiewać na spotkania w czwartek o godz. 16.30.  Grupa młodzieżowa zaprasza na  spotkanie w piątek na 18.30.
 5. Kontynuujemy prace związane z inwentaryzacją naszego cmentarza – w najbliższy piątek, 9 października,  od godz. 16.00 do 18.00, zapraszamy opiekunów grobów z sektora E rzędu 9.
  O godz. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja „60 minut Wspomożenia”. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.
 6. W sobotę, 10 października, o godz. 16.45 różaniec za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych, po nim Msza św. w intencji tych zmarłych.
 7. W kancelarii parafialnej można rezerwować intencje na rok 2016. Prosimy, aby przez pierwsze 2 tygodnie (od 28.09 do 11.10.br.), rezerwować tylko intencje związane z jubileuszami małżeńskimi i Msze św. dziękczynne. Natomiast, od 12 października, będzie możliwość zamawiania intencji za zmarłych. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do tych terminów oraz wyrozumiałość przy zamawianiu intencji niedzielnych i stworzenie możliwości rezerwacji także innym.
 8. Stowarzyszenie „POMOC RADUJE”, działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Czechowicach-Dziedzicach, serdecznie zaprasza na charytatywny koncert Stanisława Soyki, 10 października, o godz. 15.30 w Miejskim Domu Kultury „Świt”. Bilety/cegiełki do nabycia w ZSS Nr 4 lub na stronie internetowej stowarzyszenia. Szczegóły w gablotce.
 9. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ochoczym sercem, ofiarą i służbą wsparli przygotowanie „Wieczoru Uwielbienia” w minioną niedzielę w naszej parafii.
 10. Zbliża się XV Dzień Papieski, który będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę 11 października 2015 roku pod hasłem „Jan Paweł II-Patron Rodziny”. Przed kościołem tradycyjnie w tym dniu urządzana jest zbiórka na wsparcie utalentowanej młodzieży nazwanej żywym pomnikiem Jana Pawła II.