Ogłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
20 kwiecień 2014 r.

  1. W dniu dzisiejszym wszystkim parafianom i gościom składamy wielkanocne życzenia. Drogą internetową przekazujemy pozdrowienia pozostałym wiernym, chorym i przebywającym poza parafią.
  2. Uroczyste świąteczne nieszpory o godz. 15.30. Zapraszamy do udziału.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w niedzielę, nie będzie nieszporów.
  4. We wtorek w parafii św. Barbary o godz. 18.30 odbędzie się Konwent Wielkanocny. Na wspólnej Eucharystii zgromadzą się wszyscy kapłani dekanatu Zapraszamy także wiernych do dziękczynnej modlitwy.
  5. W Poniedziałek i Wtorek Wielkanocny Kancelaria Parafialna nie będzie czynna. W piątek nie będziemy przeprowadzać inwentaryzacji naszego cmentarza.
  6. W czwartek o godz.18.15 odbędzie się kolejna katecheza dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
  7. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości świąteczne i dekoracje w naszym kościele.  Bóg Zapłać za przygotowanie liturgii i obchodów Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy naszym strażakom, którzy pełnili honorową straż przy Bożym Grobie.
  8. W piątek, na godz. 19.00 zapraszamy na chwilę refleksji i adorację Najświętszego Sakramentu „60 minut Wspomożenia”. W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.
  9. W kościele jest wystawiony lampion z Kanonizacyjną iskrą Bożego Miłosierdzia. Powinniśmy zapalić nasze serca by było w nich więcej miłosierdzia, więcej zgody i prostej ludzkiej życzliwości. Zachęcamy do zapalenia iskry w naszych rodzinach w czasie modlitwy i w dzień kanonizacji Jana Pawła II.
  10. W sobotę 26 kwietnia o godz. 19.30 przed kanonizacją  serdecznie zapraszamy na spotkanie zatytułowane "Moje Tatry” Jest to  pokaz przezroczy Krystiana Szczęsnego do muzyki Wojciecha Kilara z fragmentami nagrań "Tryptyku rzymskiego" Jana Pawła II w interpretacji Krzysztofa Globisza.  Spotkanie będzie ubogacone dziękczynną modlitwą. W zakrystii i kancelarii w cenie 20 zł. są do nabycia pamiątkowe monety z wizerunkiem Błogosławionego Jana Pawła II.