Ogłoszenia duszpasterskie

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
19 marca 2017 r.
 1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. W naszej parafii rozpoczynają się Misje Święte. Będą je głosić Ojcowie Bernardyni:  o. Kazimierz Kowalski i o. Jan Szpila. Zapraszamy do uczestniczenia. Program Misji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.
 2. W czasie Misji Świętych kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek i czwartek w godzinach od 7.30 do 9.00 i od 15.30 do 16.30. Natomiast w piątek, 24 marca, nie będą prowadzone prace związane z inwentaryzacją naszego cmentarza.
 3. Zapraszamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach wielkopostnych, które w czasie Misji Świętych, będą odprawiane w innych godzinach:
  - Droga Krzyżowa – w piątek o godz. 19.00
  - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym - w niedziele o 16.15.
  Wypominki przy Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach składać można w zakrystii.
 4. W piątek 24 marca o godz. 17.00  Ks. Biskup Roman Pindel udzieli młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Polecajmy ich w naszych modlitwach.
 5. Pielgrzymów na Żywiecczyznę prosimy o potwierdzenie chęci wyjazdu i wpłatę 45 złotych w najbliższym tygodniu w zakrystii. Prosimy o to także zapisanych na liście rezerwowej.
 6. W zeszłym tygodniu zebraliśmy na pomoc misjonarzom na całym świecie 2537 zł. Bóg zapłać za te ofiary. Zostaną przekazane do Kurii.
 7. Dzisiaj Rada Parafialna zbiera ofiary do skarbony pod chórem na malowanie naszego kościoła.